Olá, Brasil!


12.06. 2014 08:31

Česká reprezentace se sice na letošní světový pohár neprobojovala, ale my jsme se přesto rozhodli vás naladit do fotbalové nálady. Baví vás fotbal, kreativní reklamy nebo soutěže? My vás následující měsíc budeme zásobovat mixem toho všeho.

Zapojte se do naší soutěže #TeplomeryFIFA2014

Ještě nás nesledujete na sociálních sítích? Tak klikněte na náš Twitter, Facebook nebo Google+, ať se můžeze zapojit do soutěže.  Každý den budeme sdílet obsah označený #TeplomeryFIFA2014. Vy tento obsah jednoduše sdílejte s vašimi přáteli nebo „lajkujte“, čímž se dostanete do slosování o fotbalové dresy české reprezentace, FK Teplice nebo Baníku Ostrava.

Kdo se může soutěže účastnit?

Účastníkem soutěže může být každá fyzická osoba starší 15 let, která má doručovací adresu na území České republiky. Účastník musí splňovat pravidla použití sociálních sítí Twitter, Facebook a Twitter a mít profil na těchto sociálních sítích.

Kdy soutěžit?

Soutěž #TeplomeryFIFA2014 probíhá během celého světového šampionátu FIFA 2014 a je odstartována dne 12. 6. 2014 na profilech Teploměrů na Twitteru (http://twitter.com/Teplomery), Facebooku (https://www.facebook.com/teplomery) a Google+ (https://plus.google.com/+TeplomeryCz/) uvěřejněním odkazem na tato pravidla. Soutěž končí 13.7. ve 23:59 SEČ.

Jaká jsou pravidla?

  1. Nejřív dejte “like” naší Facebook stránce, sledujte nás na Twitteru nebo na Google+.
  2. Poté se zapojte do našich příspěvků. Jak se můžete zapojit?

Sdílejte nebo dávejte “like” na Facebooku, “retweetujte” nebo dávejte oblíbené na Twitteru,

sdílejte nebo dávejte +1 na Google+ našim příspěvkům sdílených v době světového poháru FIFA 2014, které jsou označené #TeplomeryFIFA2014.

Za každé zapojení (popsáno v bodu 2) vhodíme vaše jméno do slosovací nádoby. Čím vícekrát se tedy zapojíte, tím větší šanci máte na výhru.

Jaká je výhra a podmínky jejího získání?

Do soutěže byly vloženy 3 výhry.

  1. cena – fotbalový dres české reprezentace Milana Baroše
  2. cena – fotbalový drec FK Teplice Radka Diveckého
  3. cena – fotbalový dres Baníku Ostrava Petera Drozda

Výherci se stanou ti, kteří budou v daném pořadí vylosováni 14.7.2014 na adrese sídla pořadatele.

Výherce bude vyzván Teploměry na Twitteru, Facebooku nebo Google+ (podle toho, jakou sociální síť jste k soutěžení zvolili) k doručení svých kontaktních údajů v rozsahu jméno, příjmení, a poštovní adresa.

Máte nějaké otázky? Napište nám na sociálních sítích nebo pošlete svůj dotaz na stepanka.chmelarova@teplomery.cz.

Hodně štěstí v soutěži!

Několik oficialit na závěr

Pořadatelem soutěže pořádané pod názvem „#TeplomeryFIFA2014“ je společnost DIRTECHO MEDIA s.r.o., se sídlem Na Svahu 260, 261 01 Příbram 6, IČ: 25643258.

Účastník odpovídá za to, že jeho vystupování v souvislosti se soutěží neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje zakázané politické hnutí, ideologie nebo pornografii a nepoškozuje dobré jméno nebo zájmy pořadatele. Pokud se pořadatel důvodně domnívá, že účastník porušuje tato pravidla, je oprávněn účastníka ze soutěže vyřadit.

Sdílením, daním “like” nebo +1, “retweetováním” nebo si oblíbení příspěvku označeným #TeplomeryFIFA2014 vyjadřuje účastník souhlas s těmito pravidly a poskytuje pořadateli souhlas se zpracováním osobních údajů, a to svého profilu na Twitteru, Facebooku nebo Google+ a pro případ, že se stane výhercem i jména a příjmení a města bydliště. Výše uvedené souhlasy jsou poskytovány dobrovolně pro účely organizace soutěže na dobu trvání soutěže a po dobu 3 měsíců po ukončení soutěže. Souhlas je možné kdykoliv písemně odvolat na adrese sídla pořadatele; odvolání souhlasu však může mít za následek nemožnost předání případné výhry. Účastník má právo na přístup k osobním údajům, právo požádat o vysvětlení a případně právo požadovat odstranění vzniklého stavu, zejména blokování, provedení opravy, doplnění či likvidaci jeho údajů a další práva uvedená v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Pokud pořadateli výherce nepošle údaje pro zaslání výhry do 7 dní od výzvy nebo se mu nepodaří výhru doručit, výhra propadá ve prospěch pořadatele.

Na poskytnutí výhry není právní nárok a hodnotu výher nelze vyplatit v penězích.

Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při organizaci soutěže a má právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech soutěže včetně jejího ukončení.  O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel. Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její podmínky, a to tak, že změnu vyhlásí na webových stránkách, kde jsou k dispozici platné a úplné podmínky.

Tyto podmínky jsou platné a účinné od 12.6.2014.

Poslední kampaně:
Zobrazit více kampaní

teplomery.cz

Reklamní plochy - Teploměry v ČR

230 reklamních ploch OOH
po celé České republice

Aktuální teplota v Příbrami

Reklamní plochy - Teploměry - aktuální teplota je 0 stupňů celsia Reklamní plochy - Teploměry - aktuální kampaň

Kampaň:
klient: Besta Zápy
produkt: Navigace na prodejnu
zadavatel: Besta Zápy

Poptat pronájem
Rychlý kontakt

Kontaktujte nás:

+420 271 776 201
+420 604 226 373

Nezávazná
objednávka
Najdete nás